Thursday, February 7, 2013

Arta Bajrami dehet dhe del jasht kontrolli(video)

Arta Bajrami eshte dehur ne nje nga pub-et e Prishtines dhe ka bere veprime te pakontrolluara.
Per me shume ndiqni videon me posht.

SHIKO VIDEON NE LINKUN

Friday, February 1, 2013

Si do kishit reaguar ju nese njeriu i vdekur ngjallet? (VIDEO)

Shiko cfar i ben era e fort ktij treni (video)

Skandal:Gjykatësi fle, zgjohet dhe dënon të akuzuarin (video)


Gjykatësin e zë gjumi gjatë seancës, humb gjithë argumentet e palës mbrojtëse, më pas zgjohet dhe dënon të pandehurin me 5 vite burgim. 


Ka ndodhur në Rusi, në qytetin e Blagoveshchensk-ut më 12 gusht të vitit të kaluar, por tani është bërë publike falë një videoje që po qarkullon në internet. Në të shihet qartë gjykatësi që ka mbështetur kokën në supin e tij të majtë, ndërkohë që avokati i të pandehurit merr fjalën. 

Në përfundim të fjalës së tij, gjykatësi zgjohet dhe pa patur nevojën të vendosë përballë provat pro dhe kundër të akuzuarit, e dënon atë me 5 vite burgim. 

I akuzuari, identiteti i të cilit nuk bëhet publik, u gjend fajtor për akuzën e mashtrimit fiskal. 
PER ME SHUME SHIKO VIDEON NE LIKUN POSHT
-->

Thursday, January 31, 2013

Shiko ku e fusnin drogen dy gra amerikane!!!!(video)

-->
Dy femra nga Bronksi janë arrestuar nga policia kufitare, pasi tentuan të fusnin në Shtetet e Bashkuara të Amerikës gjashtë kile e gjysëm kokainë.
Mësohet se Priscilla Pena dhe Michelle Blassingale, të cilat po ktheheshin nga Republika Dominikane për në Nju Jork, kishin fshehur drogën në të pasmet e tyre. Qentë e kufirit filluan të tërbohen, ndërsa u merrnin erë të pasmeve të femrave. Policia bërë me dije se dy femrat kishin përgatitur disa pelena të posaçme, të mbushura me drogë.
Tashmë dy të rejat u arestuan nga oficerët dhe do të përballen me drejtësinë amerikanë

Shiko videon e arrestimin te tyre,kliko ne linkun posht:http:youtube.com/45k345
-->Wednesday, January 30, 2013

Adelina Berisha Skandal ne gjendje te dehur ekspozohet!! (video)

-->
Adelina Berisha eshte bere lajmi i dites se sotme, mediat qe kane publikuar kete foto dhe nje video pretendojne se i perket kengetares Adelina Berisha nga Shkupi, e cila ndodhej ne Tirane dhe video eshte zbuluar nga shoqeria e saj.Ajo duket duke hequr te brendshmet dhe duke kryer nevojen ne rruge, e gjitha thuhet se ka ndodhur si pasoje e dehjes me alkool.

SHIKO VIDEON E PUBLIKUAR NGA PERSON I PANJOHUR:
-->


Video shokuese, momenti i shpërthimit të një makine me gaz

-->
Një video shokuse është trasmetuar në disa media të huaja, ku tregohet qartë moment i shpërthimit të një makine. Për fatin e mirë drejtuesi i saj ka shpëtuar në fije të perit. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Iran dhe pak përpara shpërthimit, shoferi e kupton se diçka nuk po shkon mirë dhe nxiton të heqë zorrën nga makina e tij. Kamionçina e tij me gaz shpërtheu ndërkohë që ai po furnizohej në një pikë karburanti dhe nga imazhet duket që sapo ai e kap tubin plastik nga serbatori i gazit, makina shpërthen nga presioni i fuqishëm.


Për më tepër shikoni videon ne linkun posht…
-->

kliko shiko videon

TURP!! Bejne seks nipi dhe tezja (video)

-->
Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Trasimeno të Perugias në Itali, ku dy dashnorë sekret kanë mbetur të bllokuar në makinë në momentet intime të tyre.

Që të dy në moshë madhore, gruaja disa vite më shumë se ai, kishin nisur raportet e tyre intime në makinën e djalit, deri kur u bllokuan brenda saj, për shkak të dëmtimit të sediljes.

Fatmirësisht arritën të marrin celularin dhe të telefonojnë ndihmën e shpejtë, ku nisi menjëherë puna për zhbllokimin e tyre, të cilët vepruan në mënyrë sa më diskrete, por në një provincë të vogël çdo gjë u mësua.

Gruaja dhe djali përveçse kishin lidhje intime me njeri tjetrin, kishin edhe lidhje gjaku, ku djali ishte nip i gruas, pasi ajo ishte kushërirë me nënën e tij.
Për të parë disa pamje amatore të incizuara nga një kalimtar i rasttit, kliko në linkun poshtë:

kliko ketu! per video

Tuesday, January 29, 2013

I behet hunda qorap hahah (video)

-->
-->


Shtëpia e pleqve, aheng me prostituta

-->
Sussex, 29 janar- Prostitutat kanë qenë të ftuara për disa net me radhë në një shtëpi të pleqve në Sussex të Anglisë, ka shkruar sot The Sun.

Ato zakonisht kanë shkuar për “vizita speciale” në shtëpinë e pleqve. Janë takuar me pleqtë nëpër dhoma speciale dhe në dorezën e derës kanë vendosur çorape të kuqe pasi me atë shenjë stafi nuk do t`i pengonte ata. 

Udhëheqësit e shtëpisë së pleqve kanë thënë se shumë pleq të sëmurë mentalë nuk bëjnë marrëdhënie seksuale kështu që ata ia mësyjnë edhe femrave që punojnë si kujdestare në shtëpi, ndaj e kanë parë më të arsyeshme që t`i ftojnë prostitutat.

Kujdestarët kanë thënë se “surrogatet seksuale” janë “terapeutike” ndërsa ekspertët kanë thënë se prostitutat nuk kanë shkelur të drejtat e njeriut.

“Prostitutat janë të mirëseardhura në shtëpi dhe ato janë të urdhëruar nga një “personel i palës së tretë”, ka thënë Sue Wyatt, menaxhere e shtëpisë së pleqve.

“Ne i respektojmë banorët si njerëz pra për këtë kemi vendosur që kjo të ndodhë”.
SHIKO VIDEON SKANDALOZE NE LINKUN POSHT:http:youtbe.com/3re34
-->